O nás

Provozovatel:

Ladislav Pinter, DiS.

Tolstého 107

738 01 Frýdek-Místek

IČ: 74430041

DIĆ:CZ8308264998

JSME PLÁTCI DPH

tel 731 988 555

info@motoprislusenstvi.cz

Multimediální rádia prodáváme a dovážíme již od roku 2007, s dodavatelem máme dobré nadstandartní vztahy. Servis při případných reklamacích je zajištěn přímo v ČR a obvykle je případná reklamace vyřízena daleko dříve než-li zákonem požadovaných maximalních 30dnů.

Speciální autorádia.

tzv modely na míru OEM nebo často taktéž označované speciální autorádia dovážíme od roku 2007, problematikou těchto rádií je několik, stejný model pro daný vůz dělá obvykle mnoho výrobců tzn např pro Škoda Octavia II je na trhu třeba 5-6modelů a né každý je kvalitní, stálo to dost času, investic a zkušeností najít ty nejkvalitnější výrobce pro jednotlivé segmenty autorádií, proto si můžete být jistí, že za své peníze dostanete maximum vč posledního Firmwaru autorádia (někdy býva problém, že např konkurence má sice stejné autorádio za stejnou nebo o málo nižší cenu ale s starším softwarem z výprodeje skladových zásob výrobce čímž může postrádat určíte funkce)

Samozřejmě boom těchto speciálních rádií přineslo s sebou i více konkurentů, obykle však bez zkušenosti s výrobci a danými výrobky stejně rychle mizí jako vznikly, když se něco pokazí nejsou schopni opravit natož reklamovat a dodržet 30denní lhůtu pro reklamaci. Tyto problémy s případnou poruchou jsme my už dávno eliminovali a zkrátili případné lhůty na minimum. Samozřejmě disponujeme i příslušným oprávněním od výrobce pro opravu zde přímo v ČR, čímž odpadá nějaké přeposílání do zahraničí apod a vše ze řeší přes nás přímo zde v ČR. Je i nutno dodat, že reklamační kvota našich produktů je opravdu minimální, lze to logicky i odvodit z naší již více než viceleté existence, kdyby se každé 4te rádio vracelo už bychom dávno zbankrotovali, reálná hranice reklamací je někde okolo 3%, což je méně než u některých známých a tzv kvalitních renomovaných značek.

Sortiment a jeho šíře je velice obsáhlá a je obtížné udržovat databázi s všemi výrboky nově vznikajícími, proto pokud jste našli u konkurence produkt, který zde ještě není v nabídce na 99% jsme jej schopni taktéž dodat, pokud jste produkt podle Vašich představ nenašli zde ani nikde jinde např speciální rádio pro určitou značku vozu, pošlete nám dotaz a uděláme maximum pro uspokojení Vaší poptávky. Už v současné době nabízíme některé značky spec autorádií, které v ČR zatím nenajdete např pro Alfa Romeo, Hummer, Landrover, Fiat a mnoho jiných. Totéž platí pro již běžně dostupné značky, kde námi nabízené portfolio jednotlivých značek se snažíme doplňovat na maximální škálu výběru pro danou tovární značku